ليزا دوستت داريم!   

کاش می شد يه روز من هم مثل اين خانم همکارم اينقدر با جربزه و حاضرجواب و باحال می شدم. می دونين کارش چيه ؟ اون هر روز بايد سينی های شيرينی رو از فر دربياره و بعد توی ويترين بچيندشون....... می دونين چرا می گم کاش جای اون بودم؟ امروز رييس چاقم به جای اين که به خودش زحمت بده و  صداش بزنه : ليزا بيا اينجا!.... فقط انگشت اشاره شو براش تکون تکون داد که يعنی بيا اينجا..... ليزا هم نه گذاشت و نه ورداشت با همون خونسردی هميشگيش روشو از آقا بر گردوند و در حاليکه سينی خالی رو هل ميداد سر جاش گفت:

YOU KNOW MR. MARTIN...........U BETTER KNOW THAT .....FOR ME IT TAKES  MORE THAN A FINGER TO COME  

فصل حال هر مردی رو بگيری هيچ فرقی نمی کنه فقط بايد پاستوريزه باشه از کتاب آيين همسر داری 

 

* بعد از تحرير: خدمت دوستان گلم بگم که کامنتاتون رو همینجا بذارين .... شفاها و توی مسنجر و توی تلفن و تخمه نمی خورم و اينا نگين چون من شديدا  افت محبت پيدا کردم.... انگار تريلی با بار غير مجاز با ذوقم تصادف کرده و بدجوری توی معدلم تاثير ميذاره .... می ترسم پرونده مو بذارن زير بغلم!

لینک
   يه استفراغ خوب!   

 

سلام دخترم... خیلی خوشحالم که بالاخره دست از حساب و کتا ب برداشتم و به آرزوهایی که یه عمری تو کله ام وول میخورد عمل کردم....... خیلی زود ۳۰۰ دلاری رو که داشتم تموم شد. بعدش دکون به دکون در زدم و پرسیدم که برای من کاری هست یا نه........من الان توی یک شیرینی فروشی در مرکز پاریس کار گرفتم....... صندوقدار هستم و اونقدری پول می گیرم که اموراتم بچرخه .......... خیلی خوشحالم و می دونم تو هم جات امنه....... هر چی باشه تو تمی تونستی برنامه ها و درس و مدرسه و کلاسای جور واجورتو ول کنی و با من دیوونه راه بیفتی....... من به طرز عجیب و غریبی دارم با زندگی حال می کنم و هنوز دلم برات تنگ نشده......... به بابات بگو هنوز هم پشیمون نشدم و کماکان بدم میاد ازش...........سرم که به سنگ نخورده هیچی حس می کنم یه کوه سنگ از رو کله ام برداشته شده و چقدر از خودم بدم می آید وقتی که می بینم چندین سال نشسته بودم اون ور دنیا و می گفتم نمیشه! ........... حالا شده خوبش هم شده......... خدا رو چه دیدی شاید عاشق هم بشم....... نه حالا صاحب شیرینی فروشی......... اون یه کم چاقه و به من نمیاد........ از همین مشتری های اینجا....... بد هم نیستن........میدونی حمال های اینجا از تحصیلکرده های سوپر لوکس اونجا بیشتر می فهمن!.......... به هیچ کس سلام نمی رسونم.........از جیلیز و ویلیزهای احتمالی بابات_ قند تو دلم آب میشه.............. مواظب خودت باش.

فصل استفراغ از کتاب آيين همسرداری- نوشته الفاروق الکشافرز

لینک
   من!   
يادداشت قبلی که فقط عنوانش مونده رو سه بار نوشتم ولی به آب گوزيد اصلا نمی دونم چی شد که فقط اسمش موند....... منم از لجم همينجوری گذاشتمش تا يه روز دوباره بنويسمش. اين يکی ازداستانهای مينی ماليستی منه که دو سه سال پيش تو مجله کارنامه چاپ شد.

من!

زن از پنجره اتاق به پادگان پايين نگاه ميكرد. سرباز كه سر صف صبح آهسته گفته بود من, هنوز رو به پنجره فرمانده داد ميزد: من! به عضلات صورتش فشار مي آورد. دهنش را باز باز ميكرد. فرمانده مثل رهبر اركستر دستش را بالا ميبرد, صداي سرباز بالاتر نميرفت. توي اتاق پشت سر زن مرد فرياد ميزد. زن رفت بالا روي سكوي پنجره ايستاد, دو دستش را به قاب پنجره گرفت. مرد يك قدم جلو آمد و فرياد زد: كي با يك ديوانه زندگي ميكند؟ نگاه زن به سرباز بود كه مي گفت: من! مرد داد زد: كي مثل من احمق است؟ صداي سرباز آمد كه خفه گفت : من! زن دندانهايش را به هم فشار داد. مرد فرياد ميزد و صداي سرباز هردفعه آهسته تر ميشد. فرمانده دستش را بالاي بالا برد. صداي سرباز ديگر در نيامد. سرش به طرفي چرخيد كه صداي فرياد زن نزديك و نزديك تر ميشد. توي اتاق مرد يك قدم جلوتر آمد. هنوز فرياد ميزد.
لینک
   آشغال نريز بچه!   

يه بار اينا رو نوشتم، پاک شده ولی روم زياده - يونان هم زياده ......... دوباره می نويسم:

۱- چرا آدم موز که می خوره می گه : ا اين چقدر طعم بيسکوييت موزی ميده يا وقتی که آناناس می خوره می گه : ا اين چقدر مزه سن ايچ آناناس ميده؟ ( اين ا رو هم حتما بايد بگه)نکنه به جای اصل هر چيز به اسانس و ۱۰۰ کيلومتری اصلش دل خوش کرديم؟!!( مصيب! نکنه عشقت دروغ بود؟)

۲- چرا می گيم : دکمه شلوارت بازه ، ببندش! در حاليکه هيچ جاش پيدا نبوده؟!

۳- چرا می گن زنها توی چادرسياه ديگه جاشون امنه در صورتيکه مردی رو ديدم( "يونجه را می فهميد" رو که نيمخوام بگم) می گفت: از حرکت مواج چادر سياه يه جوريم ميشه!

هر کی به اين سوالا جواب بده بستگی به قد و قامتش داره انگشت بيلاخ يا وسطی رو با هزاران گل خرزهره تقديمش می کنم. برای تحويل گرفتنش هم ، خودش يا خود غير قانونيش ، با در دست داشتن کاغذ توالت ميتونه بياد.

 

لینک