ساکت فهمیدم ات اکبر

بین دو تا آدم هیچ چیز را به اندازه ی سکوت دوست نداشته ام….سکوت به مثابه یک فهم تمام عیار بی صدای دو طرفانه… همان چیزی که نمی دانی از کجا با کی برقرار شده .... همان که وقتی از دست می رود تازه دهان ات باز می شود به بازسازی fake اش...گاهی به جستجوی اش دهان باز می شود به ناسزا ....یقه می گیری...لجن می پاشی... طلب می کنی اش... کنایه می زنی... از خودت دور می شوی... تصویرهای ات را خط خطی می کنی...آخی ...خراب می شوی بچه ....همه داشتید اش ... فهم ساکت.... همان وقت هایی که خداخدا سرخی می پاشد درون ات ولی خروجی اش می کند به عبارت یک مکث یا نگاهی شهابین یا یک گره کوچک ابرو  ….طلا طلا بهتر از هزارتا صدقه ات شوم و دورت بگردم و عشق ام بیا جلوی چشمم می ارزد و معنی و مفهوم آن این است که می فهمم ات اکبر*….

پ-ن: گله ی دیگری هم از مسئولین دارم… چرا هیچکس برای فهم حقیقت پشت دشنام زحمتی نمی کشد….فقط اوه اوه بی تربیت از خط خارج شده گی….؟
* می فهمم ات اکبر؛ گاف بزرگی از دهن دختر کولی فیلم هنرپیشه مخملباف

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سامان

آره همین تازگیا همین و به یکی میگفتم. عالیه سکوت سرشار از ناگفته ها و شایدم گفته ها... عالیترین نوع رابطه ی بین دو نفر سکوته

محسن

" می فهمم ات اکبر " یادم رفته بود.

حامد پاپتی

پس این هم شدنی است. ساکتِ ساکت، وردی از مغزت بگذرد و یکهو. دود شود و عمری حسرتِ یکبار نشنیدنش... اگر کسی پشت فحش ها را شنید، آدرسی بدهید تا آیکیو تست بدهد.[لبخند]

فرشاد

سیلام انتخاب عنوان هنر میخواهد چه هنرمندی ! گر به سویی میروی که بوی ناعقلی به مشامت میرسد نیم نگاهی به ساعت بیانداز دیرت نشده ! . خوشحال میشم به وبم سر بزنید [چشمک]

سایه

سلام عزیزم وبت خیلی جالبه به من هم سربزن!! یادت نره هاّ!!![دست]

حامد

کبابش کن. چرا بوی کباب نمیاد؟ شاید در دسترس نمی باشد[شیطان] ادرس بده سرشو برات بیاریم[گل]

م.پویش

دو ساعتی می شد که کنج پارک زیر کاجهای خلدبرین نشسته بودیم و سیگار از پی سیگار روشن می کردیم و به فواره و آسمون یا یه دختر یا یه چیز زیبای دیگه نگاه می کردیم و به این فکر می کردیم که چقدر وقتی با همیم آرومیم ... امیر تنها دوست منه که توانایی سکوت توی یه جمع دو نفره رو داره ..

سیزیف

تصدقتان! .. این "فهم حقیقت پشت دشنام" تان دست مریزاد داشت! .. آن هم در زمانه ی مرگ همه چیز از جمله مولف و مصنف و غیره و ذالک و فاک آآف شدن ادبیات و سایر تشکیلات و تسهیلات ایجاد شده در ذهن ظریف و لطیف و نظیف انسان سابق بر این! .. خلاصه که .. آدم را به پاچه خواری وا میدارید قربانتان گردم!

زهرا

ساكت..من عاشقتم فروغ

ابهورسن:

همیشه خیلی حال میکردی به عالم و آدم ثابت کنی آدم تنبلی هستی ...یک جور coolبازی بود ...البته اون کارها خیلی مهم نبودن و تنبل بودن تو هم توی اونها عیب به شمار نمیومد.اما توی این یکی که استعداد داری ... پس چرا اینقدر دیر به در مینویسی؟